• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Sławek Jaskułke Sextet - Białołęckie Wieczory Jazzowe

 Warszawa

 Białołęcki Ośrodek Kultury vG1
 ul. Vincenta van Gogha 1

 22.04.2023

 19:00

 Ceny biletów

 70, 90 zł

Sławek Jaskułke od wielu lat pracuje nad uzyskaniem unikalnego brzmienia swojej muzyki. Artysta w swoich pracach kompozytorskich wychodzi daleko poza utarte standardy i ramy gatunkowe, niejednokrotnie stosując rozwiązania nowatorskie w zakresie komponowania muzyki, sposobów rejestracji dźwięku czy wreszcie doboru artystów, których zaprasza do swoich projektów. Albumy artysty przyjmowane niezwykle entuzjastycznie, wzbudzają zachwyt nie tylko publiczności, ale również środowiska muzycznego i opiniotwórczego zarówno w Polsce jaki Japonii. W 2016 roku Sławek Jaskułke stworzył swój autorki Sextet, z którym nagrał album „Komeda Recomposed”, okrzyknięty jednym z najodważniejszych autorskich odniesień do twórczości Krzysztofa Trzcińskiego. Sławek Jaskułke zaprosił do projektu wybitnych przedstawicieli polskiego jazzu: Piotra Chęckiego i Michała Ciesielskiego na saksofonach, Emila Miszka na trąbce oraz Romana Ślefarskiego na bębnach i Piotra Kułakowskiego na kontrabasie.
Od tamtej pory Sextet Sławka Jaskułke koncertował w Estonii, Europie Zachodniej czy Japonii, a także na scenach polskich, m.in.: NOSPR Katowice, Festiwal Jazz Jantar Gdańsk, Festiwal Królewskie Arkady Sztuki Warszawa, Festiwal Krzysztofa Komedy Warszawa.
Koncerty Sextetu Sławka Jaskułke to gwarancja wydarzenia muzycznego na najwyższym poziomie.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali