Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

"Lot nad kukułczym gniazdem" - Zespół Teatru 13

Do szpitala psychiatrycznego trafia McMurphy, pospolity i charyzmatyczny jednocześnie przestępca, który w ten sposób chce uniknąć więzienia. Jego obecność niesie ze sobą prawdziwą rewolucję dla surowego reżimu szpitala rządzonego twardą ręką siostry Ratched. Próba sił między nim a despotyczną pielęgniarką, choć pełna napięć i zwrotów akcji, przyniesie też ofiary… Choć akcja sztuki rozgrywa się w Ameryce początku drugiej połowy XX wieku, jej tekst pozostaje wciąż silną metaforą współczesności. Inscenizacja Zespołu Teatr 13 ma skupić się na uniwersalności przekazu głośnego dzieła Keseya, zwracając szczególną uwagę na parabolę relacji społeczeństwo-jednostka. Spektakl pyta o granice wolności i odpowiedzialności za drugiego człowieka oraz prawo jednostki do decydowania o sobie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 19:30 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY
01 marca 18:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY

Edukacja Rity - Teatr CoMeta

Arcyzabawna, ale dająca też do myślenia historia kobiety i mężczyzny, których dzieli niemal wszystko: wykształcenie, doświadczenie życiowe, status społeczny i przyzwyczajenia. Jednak kolejne wspólne spotkania, które są głównym motywem sztuki, choć nie łatwe bo oboje należą do dwóch innych światów, otwierają im zupełnie nowe spojrzenie na wiele istotnych spraw: jej na otaczającą rzeczywistość, jemu na swoją dotychczasową egzystencję. Czy skorzystają z tej nieoczekiwanej szansy aby zmienić swoje życie ? Przekonajcie się sami.

Scenariusz: WILLY RUSSEL

Reżyseria, scenografia – Dominik Wendołowski

Muzyka: - Jan Pałys

Produkcja: Białołęcki Ośrodek Kultury

Obsada: Frank - Dariusz Dłużewski, Rita - Dorota Słowikowska

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
01 lutego 17:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
brak biletów
01 lutego 19:30 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Vincenta van Gogha 1
BILETY

Singin' Warsaw: Lovin' Warsaw

Lovin’ Warsaw to wielobarwne widowisko muzyczno-teatralne, podczas którego zespół Singin’ Warsaw zaprasza publiczność na muzyczną opowieść o miłości i jej różnych obliczach np. miłość do muzyki, do drugiego człowieka, do pasji czy do miasta. Dzięki specjalnie napisanym aranżacjom na chór mieszany i band (piano, perkusja, bas, gitara) będzie można usłyszeć największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w zupełnie nowej odsłonie. Zabrzmią piosenki najwybitniejszych artystów polskiej sceny muzycznej ostatnich dekad jak również twórców przebojów młodego pokolenia.
Singin’ Warsaw to tętniąca energią mieszanka ludzi, których łączy miłość do śpiewu. Dzielą się swoją muzyczną pasją i wprowadzają publiczność w dobry nastrój!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
01 lutego 19:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66
BILETY